#DzkyEtap wyłącznie nudnych, średniej jakości bluz w życiu pewnego kreatora zamknięty został trzynastego kwietnia tuż po 22.Czwarte piętro kamienica przy placu Małachowskiego, wypełnione duchotą i przybyłymi gośćmi, ciekawymi propozycjami młodego, wycofanego, niezwykle enigmatycznego, ale przede wszystkim cholernie zdolnego chłopaka - "odkrycia" programu dla "młodych projektantów".


"Grzeszna łąka" eksperymentuje ze skórą, bawi się metalem, obcuje z (syntetycznym) futrem, ale przede wszystkim trwa w romansie z plecionką.


Sieradzki opowiedział nam niezwykle krótką historie wypełnioną różnoraką gamą krojów, stworzonych z niebanalnych, a co najważniejsze autorskich materialów. 
Pokaz niezwykłego, modowego rzemiosła, którego od dawna brakowało na warszawskich wybiegach.
Rozglądam się między kolejnymi sylwetkami i ujrzeć nie mogę jednego - nowatorskości, wyraźnej świeżości, którą powinienem odczuć za sprawą tytułowej (grzesznej) łąki. Maciek serwuje nam trendy z ostatniego sezonu, inteligentnie skomponowane z lansowaną przez siebie (autorską!) plecionką, której wiernym fanem zostanę jeszcze przez długi czas. Mieszanka wycinanek od Versace, metalowych łączeń Chloe, futrzanych sylwetek od Balmain, skończywszy na siatce od Balenciagi, czy Lidii Kality.
Wszystko to jednak słowa mocno na wyrost, bo Maciek pokazał  całego siebie, własne wnętrze, które dla wielu może okazać się antonimem znanej dotychczas powierzchownie osoby chłopaka zza ekranu.

Kolekcja dla kobiet mających świadomość własnej wartości, odważnych i niechcących pozostać częścią szarej masy. Propozycje iście w klimacie sado-maso, choć niekoniecznie do filmu o fantazjach seksualnych nieźle prosperującego biznesmena.Nie dla Janiny Nowak i przeciętnego Kowalskiego. przeznaczona dla mocnych charakterów. Uszyta z różnorodnych materiałów, nieograniczających się jedynie do ofert hurtowni tkanin, ale stworzona z autorskich "plecionek" i "wycinanek" - charakterystycznych i kluczowych elementów twórczości Maćka.

Sieradzki kolejny raz udowadnia, że jest zwykłym chłopakiem, z niezwykle twórczym wnętrzem 
1 komentarz:

  1. Ja bardzo lubie Macka z programu ;>>

    OdpowiedzUsuń